20 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE
ADRESİNİZE TESLİM EDLİR
Bella Köşe Takımı (gri) keten kumaş 279x151cm
Bella Köşe Takımı (gri) keten kumaş 279x151cm
Bella Köşe Takımı (gri) keten kumaş 279x151cm
Bella Köşe Takımı (gri) keten kumaş 279x151cm
Bella Köşe Takımı (gri) keten kumaş 279x151cm

BELLA (279x151cm) SAĞ KÖŞE TAKIMI

Fiyat : ₺16.900,00(KDV Dahil)

GENEL: Ürünümüzde; 1.sınıf ithal kumaş kullanmaktayız. 3 adet büyük dikdörtgen, 3 adet küçük dikdörtgen koltuk renginde kırlent ücretsizdir.

Koltuğa oturduğunuzda kısa bölüm sağ taraftadır fakat sol yön olarak ta sayfamızda satışı mevcuttur. Sırtlar ürün kasasına sabittir. Oturum ve sırt döşemesi sabittir. Sırt minderlerini kaldırarak yatak olarak kullanabilirsiniz, iç alan derinliği 93cm dir.

Ürün ham maddesi fırınlanmış gürgen ağaç iskelettir ve iç iskelet oturumunda lastik kolonlar mevcuttur. Oturumunda 1.kalite 10 cm lik kuş tüyü soft sünger kullanılmıştır. Oturumu orta yumuşaklıktadır, oturup kalktığınızda süngeri eski haline geri döner. Keyfine düşkün, rahatlık arayan müşterilerimiz için tasarlanmıştır. Bu ürüne bayılacaksınız. Mağaza içi aramaya “bella” yazarak tüm modül parçaları ve kombinlerine ulaşabilirsiniz.

AYAK RENKLERİ; gold, gümüş, mat siyah ve ahşap seçeneği mevcuttur. Ahşap ayakta 500₺ fiyat farkı talep edilmektedir.

ÖLÇÜLERİ; Genişlik; 279x151cm. Derinlik; 99cm. Total Sırt Yükseklik; 69cm. Oturum Yükseklik; 40cm.

KUMAŞ SEÇENEKLERİ: (BF) Babyface yumuşak doku pamuklu kadife yönlü kumaş türü, (PK) Parlak kadife kumaş türü, (K) Keten kumaş türü.

TEMİZLİK VE BAKIM: Hazırladığınız deterjanlı su ile nemli bezle temizleyerek sonrasında havlu ile kurulayabilirsiniz. Kırlentleri ve oturum minderleri fermuarlıdır, 30 derece kısa programda makinada yıkayabilirsiniz (keten kumaşlarda yıkama önermiyoruz).

TERMİN SÜRESİ: 20 iş günüdür. (Ürünlerimiz sipariş üzerine hazırlanmaktadır).

NOT: Renk değişiminizi; ürün görselinde bulunan renk kartelamızın kodları içerisinden belirleyebilirsiniz ve siparişinizi oluştururken "istediğiniz renk kodunu giriniz" bölümüne seçmiş olduğunuz renk kodunu girmeniz yeterlidir. (ÖRN; Keten 10  /  Ayak:Gümüş). Tüm renk seçeneklerimiz stoğumuzda mevcuttur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR