20 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE
ADRESİNİZE TESLİM EDLİR
HAZZ Orta Modül (Tarçın) babyface 09
HAZZ Orta Modül (Tarçın) babyface 09
HAZZ Orta Modül (Tarçın) babyface 09
HAZZ Orta Modül (Tarçın) babyface 09

HAZZ Orta Modül

Fiyat : ₺5.500,00(KDV Dahil)

GENEL: Ürünümüzde; babyface yumuşak doku pamuklu kadife yönlü kumaş (1.sınıf ithal) kullanmaktayız. Ürün üzerinde olan kumaş babyface 09  kodlu tarçın renk babyface kumaştır.

Modüllerin altında bulunan kilit mekanizması ile modülleri birbirine kolaylıkla sabitleyebilirsiniz ve modüllerin yerlerini değiştirerek istediğiniz şekilde kombinleyebilirsiniz. Sırt sabittir. Ürün ham maddesi fırınlanmış gürgen ağaç iskelettir. Oturumunda 1.kalite 32 DNS soft sünger üzerine 5cm lik kuş tüyü sünger kullanılmıştır. Oturumu orta yumuşaklıktadır, oturup kalktığınızda süngeri eski haline geri döner. Keyfine düşkün, rahatlık arayan müşterilerimiz için tasarlanmıştır. Bu ürüne bayılacaksınız. Mağaza içi aramaya “hazz” yazarak tüm modül parçaları ve kombinlerine ulaşabilirsiniz.

ÖLÇÜLERİ; genişlik 90cm, derinlik 90cm, sırt yükseklik 65cm, oturum yükseklik 40cm dir.

KUMAŞ SEÇENEKLERİ: (BF) Babyface yumuşak doku pamuklu kadife yönlü kumaş türü, (PK) Parlak kadife kumaş türü.

TEMİZLİK VE BAKIM: Hazırladığınız deterjanlı su ile nemli bezle temizleyerek sonrasında havlu ile kurulayabilirsiniz.

TERMİN SÜRESİ: 20 iş günüdür.

NOT: Renk değişiminizi; ürün görselinde bulunan renk kartelamızın kodları içerisinden belirleyebilirsiniz ve siparişinizi oluştururken "istediğiniz renk kodunu giriniz" bölümüne seçmiş olduğunuz renk kodunu girmeniz yeterlidir. (ÖRN; Babyface 01). Tüm renk seçeneklerimiz stoğumuzda mevcuttur.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR